We zijn alweer druk bezig geweest met de voorbereidingen van de volgende vakantie.
Wij ( Hans, Sieta, Gea, Peter en ik) ja we gaan nu met z’n vijven. Wat gaan we doen?
De “Groene ronde door Ierland” fietsen.

Een mooie route door Ierland van ongeveer 1400 km, tenzij je het extra stukje bovenin ook meeneemt dan is het wat verder.
Weer een mooie uitdaging. Wat ik zeg een uitdaging, want die was er nog. Ik ben inmiddels een “lieve Dalmatiër” ook aangeschoven.
Ik ben een beetje te groot om naar onze vaste oppas te gaan, dus zijn Peter en Gea opzoek gegaan naar een geschikte plek om mij 4 week onder te brengen.
Het viel niet mee om iets geschikts te vinden. Dus dan moet ik maar mee. Is voor iedereen (Zij en mij) ook wel het beste.
Maar ja toen begon het. Nu moet mijn bakfiets ook mee en die past niet achterop of in de auto. Gelukkig kon Peter bij onze vaste autoverhuurder een mooie bus huren, waar alles lekker ruim in past. Pfft de eerste hobbel is weg. 🙂 Nu de volgende, waar gaan we met de boot over en dat moet dan 4 keer. Vanuit Nederland naar Engeland en dan nog van Engeland naar Ierland en weer terug. Om een lang verhaal toch maar een beetje kort te houden hebben we de geschiktste overtochten gevonden waar we zo min mogelijk reistijd hebben. Anders houd ik het niet vol, ik moet toch ergens mijn “vlag” uitzetten. En we hebben een plekje gevonden waar we de auto 4 week kunnen stallen. Dat was ook nog even een dingetje.
De auto, overtochten en de eerste overnachting zijn geboekt. Nu kunnen we verder met de route inplannen.
Het begin is er weer en dan komt de rest vanzelf. Ook deze reis gaan we jullie weer op de hoogte houden. Tot snel!
6 reacties
Frenkie is een beetje te groot en sterk voor ons en daarom volgen wij jullie met Boris vanuit onze luie stoel.
Fantastisch!
Frankie, wat ben je een bofHond!
We volgen jullie weer graag!
Wat een leuk vooruitzicht weer. Kunnen jullie je weer 4 weken bezig houden. En wanneer gaat de reis plaats vinden?
Nog succes met de voorbereiding
Gr
Zo, wat een mooie plannen! De grote oversteek Frenkie! Succes met verder plannen.
Dat wordt een spannend avontuur voor Frenkie en natuurlijk ook voor jullie.
Mooie foto van Frenkie 😂
Wanneer gaan jullie?
Wat een super leuk uitdagend avontuur!
Ik hoop dat de Beech Lanetjes en hun baasjes jullie avontuur ook mogen volgen.
Veel plezier met voorbereiden