Vanmorgen bijna het ontbijt in de cabine van easyJet gehad :-).
De heren waar wij sliepen waren nogal gek van vliegtuigen en hadden een halve cabine met de benodigde complete food boxen in de keuken staan. Dat hadden ze een keertje via eBay gekocht en in de keuken geplaatst. Als er vrienden langskwamen kregen ze daar hun diner.

Ook vertelden ze nog dat Willem III met een standbeeld in de haven staat. Was daar ooit vroeger in 1688 geland.

Verder vroegen ze of wij al een creame tea hadden gehad. Nee nog niet.
Nu blijkt en steeds een discussie te zijn tussen hoe je het moet eten. Er zijn namelijk 2 manieren.

Volgens de weerberichten zou het af en toe regenen, maar wij hebben vandaag geen regen gezien.
Vandaag was het eigenlijk een steden route. Maar wel met een afwisseling van bos en grasvlakten.
Onderweg kwamen we nog een stoomtrein tegen.
Uiteindelijk kwamen we aan in Torquay de geboorteplaats van Agatha Christie. Hier nog even een foto van gemaakt.

Hier ook nog even een lekkere kop koffie gehaald.

Nu moeten we nog 7 kilometer lopen om bij het hotel te komen terwijl als we midden door de stad gingen was het 2 kilometer. Maar ja wij volgen de route dus nog even doorstappen.
Bij het hotel aangekomen weer hetzelfde ritueel.
Op naar morgen Exmout

5 reacties
Een beetje smokkelen is toch niet erg?
Knap hoor dat jullie toch de route volgen.
Weer mooie foto’s. Nu de laatste lootjes , succes
Ah, Costa coffee, bekend 😉
En ja, dat ontbijt is weer eens wat anders…. Superleuk!!
Geniet van de laatste wandeldagen!!
Cream tea: the Devon way voor mij 😋
Zo leuk om jullie avonturen steeds te lezen en jullie mooie foto’s te zien. Knap hoor zoveel kilometers lopen. Succes met de laatste 10 dagen.
Bijzonder ontbijtje, mooie plaatjes & mooi weer, genieten maar weer!