Het beloofde weer een warme dag te worden.
Na het ontbijt afscheid genomen van het logeeradres.

En weer naar boven klimmen. Het was al best warm, maar er stond ook wel een stevige wind. We liepen vandaag door een tin mijnen gebied. Er stonden overal borden dat je niet van de pad mocht i.v.m. instabiele grond. Ook zag je veel luchtschachten afgedekt met een soort pyramide.

Het pad wat we vandaag liepen was erg ruig, dus je moest goed opletten dat je je enkels niet zwikte. En als je wat wil zien eerst stilstaan.
Op een gegeven moment kwamen we in een baai en daar wilden we een kopje koffie drinken bij een beachbar. Hier draaiden ze wel hele rustige muziek. We zaten eerst nog even rond te kijken of we nergens een waterpijp zagen of dat het een ander soort coffeeshop was, maar nee je kon er gewoon koffie en andere dingen krijgen. Na de kop koffie liepen we in ieder geval “zen” naar boven. :-).

We moesten nog een stuk lopen, maar dat liep eigenlijk ook best wel makkelijk weg volgens het boekje. Een flight of steps zeggen ze dan, maar ze kunnen beter zeggen een zeer steile lange trap naar beneden en weer omhoog. We waren rond 15:30 bij het hotel om in te checken.



Weer op naar morgen. Hayle

5 reacties
Wat weer een fabeltastische tocht. Ik snap nu wel, waarom jullie zo enthousiast zijn! Hoe kwam je aan de tip voor deze tocht?
gr. Luzan & Arnesto
Nice!!!
Weer een uitdagende wandeldag. En mooie foto’s van eb en vloed. Jullie zitten bijna alweer op een derde van de tocht 331,9 km. Dus zo doorgaan!
Het gaat toch zeer voorspoedig zo te zien. “Lopen” jullie nog op schema?
En weer prachtige foto’s!!
Weer een prachtige tocht zo te zien.
Doen de voetjes het nog goed?